Антикорупційний ресурсний центр
English На головну ВХІД
Спонсори:
USAID
Rule of Law Initiative
Новини

29 січня 2011 року

Антикорупційний дефолт

Президент Янукович неодноразово посилався на позицію GRECO — Групи держав проти корупції Ради Європи, яка проводить моніторинг виконання антикорупційних зобов’язань України. Про те, яку оцінку Україні дає тепер GRECO, в інтерв’ю DT.UA розповів голова GRECO Драго Кос.

21 січня 2011 року

Бывшего топ-менеджера Siemens могут посадить на 5 лет за российские взятки

Корпоративный скандал, разразившийся вокруг компании Siemens, разгорается с новой силой: вчера начались судебные слушания по делу одного из бывших топ-менеджеров компании, который к тому же входил в исполнительный совет компании. Сегодня немецкая прокуратура обвинила Томаса Гансвиндта, ранее одного из претендентов, на должность главы Siemens, в уклонении от уплаты налогов, а также в "пренебрежении своими обязанностями, связанными с надзором в связи с коррупционным скандалом" в Siemens.

17 січня 2011 року

У Плані заходів із виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді Європи, передбачено антикорупційні заходи

Президент України Віктор Янукович затвердив План заходів із виконання обов'язків та зобов'язань України, що випливають з її членства в Раді Європи.

14 січня 2011 року

Конкурс засобів масової інформації з питань протидії корупції для регіональних друкованих видань та Інтернет - преси в Україні

12 cічня 2010 року, Київ - Представництво Світового банку в Україні оголосило проведення конкурсу для журналістів на найкращий матеріал з питань протидії корупції. Конкурс має на меті розширити інформованість громадськості і надати об’єктивну і неупереджену інформацію про корупцію та методи боротьби з цим явищем, а головне - показати реальні приклади того, як громадяни можуть успішно протидіяти корупції.

13 січня 2011 року

Директор Бюро з питань антикорупційної політики взяв участь у засіданні Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права

13 січня 2011 року директор Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Руслан Рябошапка взяв участь у засіданні Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права, яке відбулося під головуванням Президента України Віктора Януковича.

10 січня 2011 року

Україна у фокусі зарубіжних ЗМІ

Зарубіжні ЗМІ минулого тижня в коментарях щодо України звернули увагу, зокрема, на такі теми: значення українсько-російських відносин у геополітичному контексті для Східної Європи, розвиток політичної та економічної співпраці між Україною і ЄС, українське питання в рамках Європейської політики сусідства Євросоюзу, повідомляють кореспонденти УКРІНФОРМу.

06 січня 2011 року

Керівникам органів виконавчої влади доручено ознайомити держслужбовців з новою редакцією Загальних правил поведінки державного службовця

6 січня 2011 року Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив керівникам центральних та місцевих органів виконавчої влади забезпечити ознайомлення та дотримання державними службовцями Загальних правил  поведінки державних службовців.

22 грудня 2010 року

Представник Бюро з питань антикорупційної політики взяв участь у підвищенні кваліфікації державних службовців Держгірпромнагляду

21 грудня 2010 року представник Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України взяв участь у підвищенні кваліфікації державних службовців Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, висвітливши питання запобігання проявам корупції серед державних службовців.   

20 грудня 2010 року

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА – ЕФЕКТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

17-19 грудня 2010 року в м. Києві під патронатом Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Андрія БОГДАНА пройшов V Національний фестиваль соціальної реклами під гаслом «Держава без корупції».

20 грудня 2010 року

Підведено підсумки роботи підрозділів з питань запобігання та протидії корупції органів виконавчої влади за листопад поточного року

Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики Андрієм Богданом підведено підсумки роботи підрозділів з питань запобігання та протидії корупції міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської та Севастопольської міської держадміністрації за листопад поточного року.

16 грудня 2010 року

17 грудня в Києві пройде V Національний фестиваль соціальної реклами, топ-темою якого є «Держава без корупції»

Протягом п’яти років в Україні проходить Національний фестиваль соціальної реклами, яка широко використовується у світі з метою сприяння формуванню небайдужого ставлення громадськості до найбільш болючих питань сьогодення. У цьому році за ініціативи Урядового уповноваженого топ-темою фестивалю обрано - «Держава без корупції».  Його головною метою є донесення до широкого кола громадськості, через творчі роботи учасників фестивалю, заклик щодо неприйнятності корупційних взаємостосунків влади та суспільства, демонстрація основних загроз та наслідків від корупційних правочинів для майбутнього нації.

15 грудня 2010 року

Помічники-консультанти народних депутатів України вивчають нове антикорупційне законодавство

15 грудня 2010 року проведено тренінг на тему: «Нове антикорупційне законодавство» для помічників-консультантів народних депутатів України.   

14 грудня 2010 року

Представник Бюро з питань антикорупційної політики провів навчання з державними службовцями Держгірпромнагляду з питань дотримання антикорупційного законодавства

14 грудня 2010 року представник Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України провів навчання з державними службовцями Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду на тему: «запобігання проявам корупції серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави».   

11 грудня 2010 року

ГоловКРУ за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку провело навчання на тему «Боротьба з шахрайством і корупцією у сфері управління державними фінансами»

10-11 грудня поточного року проведено навчання для заступників керівників центральних та регіональних органів виконавчої влади, відповідальних за здійснення заходів з питань запобігання та протидії корупції; керівників підрозділів з питань запобігання та протидії корупції і внутрішньої контрольно-ревізійної роботи на тему «Боротьба з шахрайством і корупцією у сфері управління державними фінансами».  

10 грудня 2010 року

«Деякі питання організації та вдосконалення роботи з питань запобігання та протидії в органах державної контрольно-ревізійної служби»

На таку тему 9 грудня поточного року у день, коли світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з корупцією, проведено семінар для спеціалістів з питань запобігання та протидії корупції регіональних КРУ.  
Замовити новини RSS
Останні статті

09 грудня 2010 року

Хабарник як антигерой